HOME ABOUT MEDIA/PRESS TOURS/CALENDAR MUSIC/CD/CASSETTE LINKS

"COLLAGE" IN THE MEDIA


Америка (America), 31.12.99


Запрошуємо до знайомства з Софією Соловій

Sophia Soloviy, Collage
На сцені зірка нова засіяла і милим співом сіяє, із України тут завітала - й чудово пісні співає.

Україна славиться у світі своєю пісенністю, своїми чудовими голосами. Хочемо познайомити наших читачів з молодою українською співачкою, яку щойно починає пізнавати світ. В Україні її називають наступницею Соломії Крушельницьцкої, особливо після успішного дебюту в опері Доніцетті «Любовний напій», де вона виконала партію Адіни. Незабаром вона виступатиме в США з ансамблем клясичної музики «Колаж».

Солістка та музиканти добре знані в Україні й Европі. Нещодавно ансамбль повернувся зуспішних концертових подорожей по Німеччині, де побував уже втретє, та де записав новий диск з колядами та різдвяними піснями. Окрім Німеччини, ансамбль виступав в Італії, Марокко, Франції, Греції та в інших країнах.

В Америці ансамбль виступатиме вперше і представить слухачам твори українських композиторів, серед яких - і керівника ансамблю Галину Жук.

Приємно також, що Софія має концертову мандрівку по Америці перед поїздкою до Італії, де вона стажуватиметься й удосконаливатиме своє вокальне мистецтво у знаних педагогів. А поки що, вона має за собою Спеціяльну Музичну Школу ім. С. Крушельницької, навчання у Вищому Державному Інституті ім. Лисенка (кляса Володимири Чайки), участь у багатьох фестивалях і конкурсах, на яких здобувала найвищі нагороди.

Оскільки, концертова надрівка відбувається в різдвяний час, то слухачі зможуть послухати цілий ряд колядок у чудовому виконанні Софії Соловій і молодих музикантів України з ансамблю клясичної музики «Колаж».

Катерина Немира

 

 

 
Copyright © BRAMA, Inc.; all rights reserved.

BRAMA-Gateway Ukraine
BRAMA Gateway Ukraine